PORTFOLIO

Luxtorpeda – autorski projekt, który na pewien czas podbił krajowe media, a w którym zrekonstruowałem od podstaw legendarny polski przedwojenny pojazd szynowy. Stosując oryginalne plany wymodelowałem w trójwymiarze każdy detal i szczegół tak, aby finalny pojazd był w pełni zgodny z oryginałem. Dzięki połączeniu techniki 3D oraz tradycyjnych ujęć wideo udało mi się stworzyć iluzję poruszania się Luxtorpedy po współczesnych polskich torowiskach. Projekt zyskał ogromną popularność w kraju, był szeroko komentowany i udostępniany w telewizji i internecie uzyskując w bardzo szybkim czasie kilkaset tysięcy wyświetleń.

VW Golf GTI III by MARKUZ – projekt stworzony na zlecenie właściciela oryginalnego samochodu stał się z chwilą publikacji hitem internetu na całym świecie osiągając ponad 2 miliony wyświetleń i stając się jednym z najpopularniejszych filmów dotyczących VW Golfa w globalnym YouTube. Projekt łączy nakręcone przeze mnie ujęcia wideo, dynamiczną muzykę, zaawansowany montaż oraz techniki 3D i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem internautów.

Katowice – Jak Zmieniało Się Miasto – autorski projekt zrealizowany całkowicie wg mojego pomysłu. Jest to jeden z materiałów będący elementem całej serii. Jej ideą jest pokazanie jak poszczególne miejsca zmieniały się na przestrzeni lat. Stosując skomplikowane techniki montażowe mieszam rzeczywistość ze starych zdjęć ze współczesnymi materiałami wideo tak, aby te dwia światy płynnie się przenikały dzięki czemu widz ma wrażenie podróżowania w wehikule czasu. Projekty z tej serii cieszą się uznaniem nie tylko mieszkańców i zyskują szeroką widownię liczącą wiele dziesiątek tysięcy widzów będąc tym samym świetną wizytówką i promocją danego miasta.

Szturmowiec Imperium na siłowni – projekt stworzony na zlecenie Centrum Fitness No Limits to oryginalna wiralowa reklama mojego pomysłu stworzona z przymrużeniem oka, w której zastosowałem technikę CGI – czyli pomieszanie postaci i obiektów stworzonych komputerowo z prawdziwymi materiałami wideo. W tym przypadku – komputerowo wygenerowana postać z Gwiezdnych Wojen trenuje na prawdziwej siłowni pod okiem trenera personalnego.

Chrzanowska Telewizja Lokalna – czołówka wiadomości. Projekt na zlecenie lokalnej telewizji, która zleciła „odświeżenie” dotyczczasowego intro wiadomości z zaznaczeniem, aby nowa czołówka podkreślała „lokalność” programu. Czołówka całkowicie mojego pomysłu wygenerowana od podstaw w technice 3D wykorzystuje stworzone przeze mnie od podstaw modele obiektów charakterystycznych dla Miasta Chrzanowa w połączeniu z dynamiczną animacją, muzyką i efektami specjalnymi.

Level Up Promo – projekt na zlecenie Agencji Eventowej La Cultura promujący dużą imprezę taneczną. Udostępnione przez klienta materiały wideo zmontowałem w atrakcyjny sposób z dynamiczną muzyką przeplatając materiał tekstami informacyjnymi n/t Wydarzenia.

Crossfit Sparta – teledysk stworzony na zlecenie Centrum Crossfit w Dąbrownie Górniczej. Projekt z wykorzystaniem zdjęć i montażu mojego autorstwa.

La Cultura Intro – projekt wykonany na zlecenie Agencji Eventowej La Cultura będący czołówką przyszłych materiałów klienta.

Klub Showtime – materiał wideo będący zapisem koncertu zespołu Palce Lizać w krakowskim klubie muzycznym

Akuna Racing Team – projekt krótkiego teledysku promującego załogę rajdową sponsorowaną przez zleceniodawcę.

Przewiń do góry